PRISON BREAK TANITIM İZLE || Prison Break’in 6. Sezonu yayınlanacak mı? 6. Sezon fragmanı yayınlandı mı?

2005 yılında yayınlanmaya başlayan Amerikan dizisi Prison Break dünyançağında en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. Dizi, Michael Scofield adındaki bir adamın, suçsuz yere hapse girmiş olan abisi Lincoln Burrows’u kurtarmak için giriştiği bir kaçış planını konu alır. Peki, Prison Break’in 6. Sezonu yayınlanacak mı? 6. Sezon fragmanı yayınlandı mı? PRISON BREAK TANITIM İZLE!

PRISON BREAK KONUSU NEDİR?

Dizi, Michael Scofield adındaki bir adamın, suçsuz yere hapse girmiş olan abisi Lincoln Burrows’u kurtarmak için giriştiği bir kaçış planını konu alır. Michael, abisini kurtarmak için özellikle suçlu olduğuna inandığı bir hapishaneye kasten girer ve içeride bir kaçış planı yapar. Ancak plan, sadece hapishaneden kaçmayı değil, aynı zamanda Lincoln’ün masum olduğunu kanıtlamayı da içerir.

PRISON BREAK OYUNCULARI KİMLER?

Wentworth Miller

Dominic Purcell

Sarah Wayne Callies:

Robin Tunney

Paul Adelstein

Robert Knepper

Amaury Nolasco

William Ficthner

Rockmond Dunbar

PRISON BREAK SEZON ÖZETLERİ

1. Sezon

Bu sezon suçsuz yere idama mahkûm edilen Lincoln Burrows’un, kardeşi Michael Scofield tarafından hapishaneden kaçırılmasıyla sona erer. Michael abisini hapisten kurtarmak için sahte bir suç işleyip kendisini abisiyle aynı hapishaneye attırır.Hapishane Chicago,IL de bulunan Fox River eyalet hapishanesidir. Micheal bazı arkadaşlar edinir. Toplam 7 kişidirler. Michael aynı zamanda inşaat mühendisidir.Dizide zekiliğiyle dikkat çeken Michael hapishanenin planını sırtına ve kollarına gizli bir şifreyle dövmeletir. Bu dövmeler sayesinde bazen aksamalar yaşasa da planlarını gerçekleştirip abisini hapishaneden kaçırır.

2. Sezon

3. Sezon

Prison Break konusu nedir? Prison Break oyuncuları kimler? Prison Break yeni sezon ne zaman başlayacak? Prison Break sezon özetleri!

4. Sezon

Michael’ın, Sara’nın ölmediğini öğrenmesiyle başlar ve 22 bölüm sürer. Bu sezonda Ajan Don Self’in oluşturduğu ekip örgüt’ün kara kitabı olarak bilinen Scylla adlı diski ele geçirmeye çalışacaklardır. Bu diskte çok özel bilgiler bulunmaktadır. Eğer mahkûmlar bu görevi kabul etmezlerse Fox River’a geri döneceklerdir. O yüzden görevi kabul edip Michael’ın önderliği altında Scylla’yı ele geçirmeye çalışmaya başlarlar. Tabi Şirket ise bu diski koruyamaya başlayacaktır. Özellikle bu işe James Whistler’ı öldürmekle başlarlar. Bu yüzden pek çok kişi ölecektir özellikle de mahkûmların tanıdıkları. Bu uğurda birçok kişinin yolu kesişecektir. Scofield’ın annesi aslında ölmemiştir ve 4. sezonda rol alır. Büyük Kaçış: Son Kaçış filmiyle biter.

5. Sezon

T-Bag, Michael’ın Yemen’de bir hapishanede olduğunu öğrenir ve eline bir fotoğraf alarak Lincoln’e gösterir. Lincoln durumu Sara ile görüşüp yola çıkar ancak yalnız değildir. Yemen’de eski gruptan C-Note vardır. Yemen’deki bu hapishaneden kaçış için plan yapmaya başlarlar. Yemen’ in, DEAŞ tarafından ele geçirilmesinin ardından hapishaneden çıkış yapan Michael, Lincoln ve arkadaşlarının DEAŞ ile başları derde girer.

PRISON BREAK YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Prison Break’ın başrol oyuncusu Dominic Purcell, dizinin 6. sezonunun başlayacağı müjdesini vermişti.

PRISON BREAK 6. SEZON TANITIMI YAYINLANDI MI?

PRISON BREAK 6. SEZON TANITIMI İZLE!

Kaynak: Haberler.com / Yaşam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x